Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Vizuali juosta vidiniuose (netrinti)

Pilnų krovinių gabenimas

Siūlome pilnų krovinių pervežimus iš Europos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Europą. Pilni kroviniai vežami be perkrovimo su tentinėmis, meginėmis, šaldytuvinėmis priekabomis, konteineriais. Visi vilkikai ir priekabos atitinka aukščiausius reikalavimus, yra švarūs ir tvarkingi, yra pilnos komplektacijos: apsauginis šalmas, batai, liemenė, reikiamas tvirtinimo diržų kiekis, neslystantys kilimėliai ir t.t. Jeigu krovinys skubus – galime parinkti reikiamą transporto priemonę su dviem vairuotojais, kas leidžia išvengti privalomų sustojimų nepažeidžiant vairuotojo poilsio ir darbo rėžimo. Taip jūsų krovinys bus nugabentas saugiai ir greitai.

Esame atsakingi už tai, kad krovinys būtų paimtas ir pristatytas kuo operatyviau, todėl, klientui leidus, susisiekiame su siuntėju ir gavėju suderinti tinkamesnį pasikrovimo ir pristatymo laiką, aptarti pakrovos, iškrovos būdus. Toks darbo metodas leidžia kokybiškai parinkti reikiamą transporto priemonę, pristatyti krovinį laiku ir leidžia taupyti kliento laiką.

Jeigu norite pasikonsultuoti, sužinoti pilnų krovinių gabenimo kainą, pristatymo terminus prašome kreiptis į mūsų darbuotojus arba iškart užpildyti užklausos formą.

Dalinių krovinių gabenimas

UAB „Tomegris“ nuolat renka smulkius ir didesnius dalinius krovinius visoje Europoje. Mažesnius surenkame per partnerių terminalus, o didesnius krauname iškart į puspriekabę ir vežame į Lietuvą.  Taip pat vežame ir dalinius krovinius iš Lietuvos į visas Europos valstybes. Kadangi visi mūsų darbuotojai yra kompetentingi ir dirba atsakingai garantuojame krovinio saugumą ir pristatymą laiku. Pristatymo terminą deriname pagal kliento poreikius: galime sandėliuoti jeigu krovinys nėra skubus arba pristatyti skubiai.

Siekdami teikti kokybiškas paslaugas klientui leidus susisiekiame su siuntėju dėl krovinio kiekio patikslinimo, pasikrovimo laiko ir su gavėju – suderinti pristatymo laiką. Taip taupome brangų savo klientų laiką ir neapkrauname jų papildomais rūpesčiais.

Jeigu norite pasikonsultuoti, sužinoti dalinių krovinių gabenimo kainą, pristatymo terminus prašome kreiptis į mūsų darbuotojus arba iškart užpildyti užklauso formą.

 


Rašykite mumsicon-send
Užpildykite užklausos formą.
Atsakysime kaip įmanoma greičiau.

icon-teamMūsų komanda
Raskite kontaktinius duomenis pagal šalį
kurioje ketina vykdyti prekių įkrovimą.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!