Nestandartinių krovinių gabenimas
nestandartinių krovinių gabenimas)

Vizuali juosta vidiniuose (netrinti)

Nestandartinių krovinių gabenimas – tai nestandartinių išmatavimų ar itin sunkių krovinių pervežimai kai reikalinga speciali technika.

Nestandartiniai, negabaritiniai, sunkiasvoriai kroviniai – tai krovinys, kurio matmenys ar svoris yra didesni nei leidžiami dydžiai šalyse, per kurias gabenamas krovinys. Jiems galima priskirti: pramonėje, žemės ūkyje, statybose ir kt. srityse naudojamus mechanizmus, dideles metalo ar kitos medžiagos konstrukcijas ir t.t.

Didelę patirtį turintys darbuotojai parenka tinkamiausią specialų transportą, maršrutą, suderina reikiamus leidimus, suorganizuoja palydą ir apsaugą bei pasirūpina krovinio saugumu.

Vilkikus su specialiomis puspriekabėmis – platformomis vairuoja atitinkamuose mokymuose dalyvavę vairuotojai, turintys ilgametę patirtį tokių krovinių pervežimuose.

Galime pasiūlyti nestandartinių krovinių gabenimo paslaugų kompleksą:

  • Sunkių krovinių pervežimas;
  • Negabaritinės technikos, įrengimų ir t.t. gabenimas;
  • Palydos ir apsaugos organizavimas;
  • Reikiamų leidimų gavimas;
  • Papildomas draudimas brangiems kroviniams.

Kitų nestandartinių krovinių transportavimas

UAB „Tomegris“ taip pat gali transportuoti birius ar skystus krovinius, kuriems reikalingos cisternos ar savivarčiai.

Pavojingų (ADR) krovinių pervežimas. Veždami pavojingus krovinius vadovaujamės Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinių gabenimų keliais (ADR) nuostatomis. Transporto priemonės pritaikytos gabenti pavojingus krovinius, atitinka aukščiausius reikalavimus, o vairuotojai nuolat išklauso specialius kursus, praktikuojasi.

Jeigu norite pasikonsultuoti, sužinoti nestandartinių krovinių gabenimo kainas, pristatymo terminus prašome keiptis į mūsų darbuotojus.

 


Rašykite mumsicon-send
Užpildykite užklausos formą.
Atsakysime kaip įmanoma greičiau.

icon-teamMūsų komanda
Raskite kontaktinius duomenis pagal šalį
kurioje ketina vykdyti prekių įkrovimą.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!