Kitos paslaugos
muitinės tarpininkai

Vizuali juosta vidiniuose (netrinti)

Muitinės tarpininkų paslaugos

Puikiai žinome, kad kartais muitinės procedūros būna sudėtingos, ilgai užtrunka, reikalauja specialių žinių. Todėl siekdami klientus apsaugoti nuo papildomų rūpesčių teikiame muitinės tarpininkų paslaugas.

Savo darbą išmanantys darbuotojai ir atsakingai pasirinkti partneriai leidžia sklandžiai vykdyti savo įsipareigojimus tarpininkaujant kai atliekamos muitinės procedūros. 

Teikiamos paslaugos:

  • Muitinės dokumentų paruošimas;
  • Klientų atstovavimas muitinėje;
  • Muitinės procedūrų kontrolė.

Papildomas draudimas

UAB „Tomegris“ savo veiklą yra apdraudusi CMR draudimu. Gabendami itin didelę vertę turinčius krovinius siūlome juos drausti papildomu draudimu. Jis taip pat kaip ir CMR draudimas galioja visose šalyse.  Pasirinkus papildomą krovinio draudimą visiškai sumažinami galimi nuostoliai dėl krovinio apgadinimo, netekimo avarijos, gaisro ar sprogimo metu, veikiant gamtinėms jėgoms ir kt. Skirtingai nuo CMR draudimo, papildomas draudimas – tai galimybė draudiminio įvykio metu gauti 100% kompensaciją nuo sugadinto krovinio vertės.

Dėl papildomo krovinio draudimo kreiptis į mūsų įmonės darbuotoją, atsakingą už jūsų krovinio gabenimo organizavimą. Jei tarp paminėtų paslaugų neradote Jums reikiamos prašome susisiekti su mūsų darbuotojais ir rasime tinkamą sprendimą!

Jeigu norite pasikonsultuoti, sužinoti muitinės tarpininkų paslaugų kainas kreipkitės į mūsų darbuotojus.

 


Rašykite mumsicon-send
Užpildykite užklausos formą.
Atsakysime kaip įmanoma greičiau.

icon-teamMūsų komanda
Raskite kontaktinius duomenis pagal šalį
kurioje ketina vykdyti prekių įkrovimą.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd