Teikiamos paslaugos
1-multimodal

Vizuali juosta vidiniuose (netrinti)

Nestandartinių krovinių gabenimas

Nestandartinių krovinių gabenimas – tai nestandartinių išmatavimų ar itin sunkių krovinių pervežimai kai reikalinga speciali technika.

Nestandartiniai, negabaritiniai, sunkiasvoriai kroviniai – tai krovinys, kurio matmenys ar svoris yra didesni nei leidžiami dydžiai šalyse, per kurias gabenamas krovinys. Jiems galima priskirti: pramonėje, žemės ūkyje, statybose ir kt. srityse naudojamus mechanizmus, dideles metalo ar kitos medžiagos konstrukcijas ir t.t.

Skaityti daugiau...

Sandėliavimas

Viena iš UAB „Tomegris“ veiklos krypčių – 3PL- kompleksinės logistikos paslaugos. Tai gali būti sandėliavimas, gabenimo derinimas, transportavimas, paskirstymas ir t.t.

Skaityti daugiau...

Kitos paslaugos

Puikiai žinome, kad kartais muitinės procedūros būna sudėtingos, ilgai užtrunka, reikalauja specialių žinių. Todėl siekdami klientus apsaugoti nuo papildomų rūpesčių teikiame muitinės tarpininkų paslaugas.

Savo darbą išmanantys darbuotojai ir atsakingai pasirinkti partneriai leidžia sklandžiai vykdyti savo įsipareigojimus tarpininkaujant kai atliekamos muitinės procedūros. 

Skaityti daugiau...

Multimodaliniai pervežimai

Kadangi paslaugas teikiame stambioms ir smulkioms įmonėms bei individualiems asmenims natūralu, kad jų poreikiai yra labai skirtingi. Dirbdami atsakingai siekiame patenkinti kiekvieno kliento norus. Tas mums leido praplėsti savo veiklą prijungiant multimodalinio pervežimo paslaugą.

Skaityti daugiau...

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Siūlome pilnų krovinių pervežimus iš Europos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Europą. Pilni kroviniai vežami be perkrovimo su tentinėmis, meginėmis, šaldytuvinėmis priekabomis, konteineriais. Visi vilkikai ir priekabos atitinka aukščiausius reikalavimus, yra švarūs ir tvarkingi, yra pilnos komplektacijos: apsauginis šalmas, batai, liemenė, reikiamas tvirtinimo diržų kiekis, neslystantys kilimėliai ir t.t. Jeigu krovinys skubus – galime parinkti reikiamą transporto priemonę su dviem vairuotojais, kas leidžia išvengti privalomų sustojimų nepažeidžiant vairuotojo poilsio ir darbo rėžimo. Taip jūsų krovinys bus nugabentas saugiai ir greitai.

Skaityti daugiau...
DMC Firewall is a Joomla Security extension!